Kortelių skaitytuvai įmonėms

Mokėjimo kortelių skaitytuvai – nuo šiol ir kredito unijos „Ebitum“ nariams

Pastaraisiais metais specialistai stebi atsiskaitymo už prekes ir paslaugas mokėjimo kortelėmis augimo tendencijas. Apklausos rodo, kad Lietuvos gyventojai noriai atsiskaitytų kortelėmis net ir už smulkius pirkinius, tačiau kol kas tokia galimybė šalyje prieinama dar ne visose pardavimo ir paslaugų teikimo vietose. Atliepiant augantį atsiskaitymo mokėjimo kortelėmis poreikį, LKU grupės narės, tarp kurių ir kredito unija „Ebitum“, pradėjo teikti mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugą, kurią sudaro kortelių skaitytuvų nuoma ir atsiskaitymo duomenų apdorojimas.

Mokėjimo kortelės – patogesnis atsiskaitymo būdas tiek pardavėjams ir paslaugų teikėjams, tiek klientams. Nauja mokėjimo kortelių aptarnavimo paslauga realizuojama kartu su partneriais UAB „EPS LT“ ir „Nets Denmark“. „EPS LT“ nuo šiol rūpinsis kredito unijos narių mokėjimo kortelių skaitytuvų paruošimu, mokėjimo operacijų siuntimu, programinės įrangos priežiūra ir teiks pagalbos tarnybos paslaugas. Tuo tarpu „Nets Denmark“ padalinys Lietuvoje apdoros atsiskaitymų duomenis.

Mokėjimo kortelių skaitytuvų nuomos ir aptarnavimo paslauga teikiama juridiniams asmenims ir privatiems prekybininkams, kurie yra kredito unijos „Ebitum“ nariai ir joje turi sąskaitą. Savo narių patogumui, priklausomai nuo vykdomos veiklos pobūdžio, kredito unija siūlo išsinuomoti dviejų tipų kortelių skaitytuvus: laisvai pastatomus ir nešiojamus. Taip pat galima pasirašyti tiek trumpalaikės, tiek ilgalaikės mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos teikimo sutartis, galiojančias nuo kelių dienų ar savaitės, iki daugiau negu vienų metų.

Primename, kad norėdami išsinuomoti mokėjimo kortelių skaitytuvą, turite atvykti į kredito uniją, kur pateiksite prašymus dėl kortelių skaitytuvų nuomos ir mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugų. Mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos sąlygų teiraukitės kredito unijoje. Tapęs kredito unijos „Ebitum” nariu, asmuo gali atidaryti mokėjimo sąskaitą, vykdyti visas finansines operacijas grynaisiais pinigais ar naudojantis elektroninės bankininkystės sistema „i-Unija“, naudotis unijų išduodamomis kredito ir debeto mokėjimo kortelėmis.

Mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos sąlygos: 
  • mokėjimo kortelių aptarnavimo paslauga teikiama juridiniams asmenims ir privatiems prekybininkams, kurie yra kredito unijos nariai ir turi sąskaitą kredito unijoje;
  • galima ilgalaikė (ilgiau nei 12 mėn.) ir trumpalaikė (iki 12 mėn.) skaitytuvų nuoma;
  • skaitytuvai nuskaito magnetines, lustines ir bekontaktes ) „VISA“, „Visa Electron“, „MasterCard“ ir „Maestro“ korteles;
  • lėšos pervedamos kitą darbo dieną į prekybininko sąskaitą kredito unijoje, atskaičiavus aptarnavimo mokestį;
  • kasdien el. paštu siunčiamos PDF formato ataskaitos apie atliktus atsiskaitymus bei suteikiama prieiga prie internetinio prekybininkų portalo ir mobiliosios programėlės.
Norėdami užsisakyti mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugą:
  • atvykite į kredito uniją ir pateikite prašymus dėl mokėjimo kortelių aptarnavimo paslaugos, kortelių skaitytuvų nuomos bei turėkite galiojantį asmens dokumentą;
  • per 7 dienas yra priimamas sprendimas dėl mokėjimo kortelių paslaugos teikimo ir pasirašius sutartį, per 5 dienas prekybos vietoje įrengiamas kortelių skaitytuvas bei aktyvuojama paslauga.
Svarbūs dokumentai:
Partneriai:
Skaitytuvų tipai:

Integruojamas su kasa. Sujungimo tipas: Ethernet. Skaitytuvo modelis: INGENICO Lane 3000.

Integruojamas su kasa. Sujungimo tipas: Ethernet. Skaitytuvo modelis: INGENICO Lane 5000.

Laisvai pastatomas. Sujungimo tipas: Ethernet. Skaitytuvo modelis: INGENICO Desk 3500.

Laisvai pastatomas. Sujungimo tipas: 2G/3G. Skaitytuvo modelis: INGENICO Desk 3500.

Nešiojamas. Sujungimo tipas: 2G/3G. Skaitytuvo modelis: INGENICO Move 2500.

Nešiojamas. Sujungimo tipas: 2G/3G. Skaitytuvo modelis: INGENICO Move 3500.