Terminuoti indėliai

Terminuotasis indėlis – tai galimybė įdarbinti turimas santaupas ir sukaupti dar didesnes palūkanas.

Aktualu! Priimsime naujus indėlius su didesnėmis palūkanomis tik rugpjūčio mėnesį.

Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Terminuotas indėlis – tai kredito unijos „Ebitum“ nario padėta pinigų suma, kuri saugoma kredito unijoje pasirinktą laikotarpį. Palūkanos už padėtas pinigines lėšas gaunamos atsižvelgiant į padėtą pinigų sumą bei laikotarpį. Kredito unijos „Ebitum“ mokamos palūkanos yra didesnės nei komerciniuose bankuose.

Terminuoti indėliai priimami tik Eurais. Palūkanos už padėtus pinigus mokamos termino gale arba priklausanti palūkanų dalis kas mėnesį. Pasirinkus gauti palūkanas kiekvieną mėnesį mokama 0,25% mažesnės palūkanos.

Norint pasidėti indėlį Kredito unijoje „Ebitum“ klientui tereikia atvykti ir sudaryti atitinkamą indėlio sutartį. Atvykdami su savimi turėkite:

  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (tapatybės kortelę ar pasą);
  • dokumentą, patvirtinantį, jog gyvenate, mokotės ar dirbate Šiaulių mieste, rajone.

Kredito unijos „Ebitum“ indėlių palūkanų normos nuo 2016 m. gegužės mėn. 9 d. (patvirtinta 2016.05.06 valdybos protokolas Nr. 18). Lojaliems klientams valdybos sprendimu terminuotų indėlių palūkanos gali būti didinamos.

Terminas, mėn.Palūkanos
1 mėn.0%
3 mėn.0.1%
6 mėn.0.4%
9 mėn.0.4%
12 mėn.0,9 %
18 mėn.0,9 %
Terminas, mėn.Palūkanos
24 mėn.1,1 %
36 mėn.1,1 %
48 mėn.1,1 %
60 mėn.1,4 %
Min. indėlio suma: 144,81 Eur

Svarbi informacija: Informaciją apie indėlių draudimo sąlygas skaitykite čia.